- встановлення

РЕКОМЕНДАЦІЇ З УСТАНОВКИ Й ЗБЕРІГАННЯ ДВЕРНИХ БЛОКІВ

 

Установкою дверного блоку повинні займатися фахівці, що пройшли навчання і мають відповідну кваліфікацію.

Дотримання наведених нижче правил транспортування, складування й установки дверного блоку гарантує його тривалу безпроблемну експлуатацію. Інакше можливі деформації і передчасне старіння елементів конструкції з втратою експлуатаційних характеристик і зовнішнього вигляду виробу.

Для запобігання деформації (прогинання) дверних полотен їх необхідно зберігати в горизонтальному положенні, в палетах з жорсткими піддонами на прокладках, в сухому провітрюваному приміщенні.

Дверні полотна необхідно оберігати від прямих сонячних променів, високих температур і намокання.

Переміщення дверей здійснюється тільки на вручну або за допомогою механічних засобів (візком та ін.) Переміщення дверей “волоком” -не допускається!

Установка дверного блоку повинна здійснюватися в приміщенні з нормальною вологістю, в якому не повинно бути надмірної сухості або підвищеної температури.

Рекомендується на 3-4 дні покласти двері в приміщенні, де вони будуть встановлені, для вирівнювання параметрів вологості і температури.

Експлуатація дверей повинна здійснюватися у внутрішніх приміщеннях з вологістю повітря не більше 65% при температурі від 5°С до 50°С.

У процесі експлуатації дверних полотен, коробки, лиштви не повинні застосовуватися механічні методи впливу на них, що викликають їх пошкодження.

 

Увага! Монтаж дверей повинен проводиться фахівцями тільки по закінченні робіт, пов'язаних з виділенням вологи і пилу (бетонування, оштукатурювання, плитка, побілка, обклеювання шпалер, фарбування і т.д.).