Articles

         Ламіновані двері відрізняються від інших дверей використанням декорованої під дерево плівки, яка не має нічого спільного з целюлозою. Є плівка, просочена меламіновою смолою, скловолоконна і на паперовій основі. Скловолоконна плівка дуже дорога, тому в основному для ламінованих дверей використовують плівку на паперовій основі. Однак такі двері більш схильні до пошкоджень і бояться вологості, хімічного і ультрафіолетового впливу.

«Мій будинок – моя фортеця» – так говорить старе прислів’я. Однак важко відчувати себе захищеним, маючи не дуже міцні вхідні двері. У багатьох випадках саме двері є гарантом безпеки нашої оселі. Одним з найбільш ефективних варіантів захисту квартири, будинку є металеві двері. На сьогоднішньому ринку вони представлені як вітчизняними, так і іноземними виробниками. Металеві двері – задоволення недешеве, і ціна питання залежить як від конструкції дверей, так і від матеріалу, з якого вона виготовлені, а також від варіанту зовнішньої обробки, оббивки.

Шпоновані двері зазвичай виготовляються з дерев'яного каркаса з обшивкою листами ДСП або МДФ. В якості декоративного покриття використовується шпон цінних порід деревини, на який потім наноситься захисний шар лаку.


Екологічна чистота МДФ полягає в першу чергу в технології його виробництва. Матеріал виготовляється з висушених деревних волокон, при цьому сполучним елементом є лігнін, який виділяється при нагріванні деревини. Двері із МДФ володіють стійкістю до впливу вологи, грибків і мікроорганізмів.