Куточок клієнта

РЕКОМЕНДАЦІЇ З УСТАНОВКИ Й ЗБЕРІГАННЯ ДВЕРНИХ БЛОКІВ

 

Установкою дверного блоку повинні займатися фахівці, що пройшли навчання і мають відповідну кваліфікацію.

Дотримання наведених нижче правил транспортування, складування й установки дверного блоку гарантує його тривалу безпроблемну експлуатацію. Інакше можливі деформації і передчасне старіння елементів конструкції з втратою експлуатаційних характеристик і зовнішнього вигляду виробу.

Для запобігання деформації (прогинання) дверних полотен їх необхідно зберігати в горизонтальному положенні, в палетах з жорсткими піддонами на прокладках, в сухому провітрюваному приміщенні.

Дверні полотна необхідно оберігати від прямих сонячних променів, високих температур і намокання.

Переміщення дверей здійснюється тільки на вручну або за допомогою механічних засобів (візком та ін.) Переміщення дверей “волоком” -не допускається!

Установка дверного блоку повинна здійснюватися в приміщенні з нормальною вологістю, в якому не повинно бути надмірної сухості або підвищеної температури.

Рекомендується на 3-4 дні покласти двері в приміщенні, де вони будуть встановлені, для вирівнювання параметрів вологості і температури.

Експлуатація дверей повинна здійснюватися у внутрішніх приміщеннях з вологістю повітря не більше 65% при температурі від 5°С до 50°С.

У процесі експлуатації дверних полотен, коробки, лиштви не повинні застосовуватися механічні методи впливу на них, що викликають їх пошкодження.

 

Увага! Монтаж дверей повинен проводиться фахівцями тільки по закінченні робіт, пов'язаних з виділенням вологи і пилу (бетонування, оштукатурювання, плитка, побілка, обклеювання шпалер, фарбування і т.д.).

Додано: 100 дверей

        - Як обрати двері?

Існує кілька принципів, якими ми керуємося, вибираючи двері для того або іншого приміщення. В основному це зовнішній вигляд, матеріал, дизайн і гарантія фірми. Але це далеко не все, на що слід звернути увагу.

В першу чергу двері класифікуються за матеріалом виготовлення. Найпоширенішим матеріалом для виготовлення дверей є деревина: листяні, хвойні породи, а також продукти деревообробки - фанера, стружка, тирса.

Найпоширеніший матеріал на сьогоднішній день - масив сосни. Двері, виготовлені з масиву сосни, значно дешевше дверей з листяних порід дерева. Однак такі двері не рекомендується ставити в ванних кімнатах, оскільки сосна піддається впливу вологості, вона може зсихатися і розсихатися.

Якщо ж Ваш вибір припав на шпоновані двері, варто з'ясувати, з чого вона складається. Найбільш надійний в даному випадку набірний масив - сполучені під великим тиском бруски просушеної деревини. Існують також двері, які виготовляються з декількох видів матеріалів: брусків масиву листяних дерев, сосни та МДФ. Двері з комбінованих матеріалів практично ні в чому не поступаються дверям з масиву. Вони ообклеюються шпоном дерева, завдяки чому менш чутливі до впливу вологи і коштують дешевше дверей з масиву дерева.

Однак ціна  на двері не завжди залежить від матеріалу, з якого вона виготовлена. Велику роль тут грає також дизайн - наявність фільонок, скляних вставок, дорога фурнітура. Також велике значення при виборі дверей має вибір петель.

Варто також враховувати, що чудовий дизайн не є гарантїєю якості дверей. Велике значення має процес виготовлення дверей. На довговічність впливають твердість поверхні і якість матеріалу, тому що  протягом життєвого циклу двері неодноразово піддаються ударам, впливу сонячних променів і вологи.

Слід також звернути увагу на звукоізоляцію, теплоізоляцію і повітропроникність. Ці характеристии залежать від матеріалу, з якого виготовлено дверне полотно, а також від того, який ущільнювач застосований в дверній коробці.

Безпека міжкімнатних дверей залежить в першу чергу від розмірів і товщини скла, а також від способу кріплення скла у дверях.

І, нарешті, в ідеалі ЄДИНИМ витратним матеріалом для Вашої двері в найближчі 10 років повинні бути чистячий засіб і поліроль для меблів.

Додано: 100 дверей

МДФ і ДСП

 

Екологічна чистота МДФ полягає в першу чергу в технології його виробництва. Матеріал виготовляється з висушених деревних волокон, при цьому сполучним елементом є лігнін, який виділяється при нагріванні деревини. Двері із МДФ володіють стійкістю до впливу вологи, грибків і мікроорганізмів. Завдяки своїй високій міцності двері із МДФ володіють більшою вологостійкістю, ніж дерев'яні двері.

ДСП - це деревяно-стружечна плита, яка служить основою для виготовлення дверного полотна. Особливостями дверей з ДСП є колірна і фактурна гами. Асортимент шпону, що використовується для обробки ДСП, настільки великий, що здатний задовольнити будь-які дизайнерські вимоги. Двері з ДСП значно відрізняються від дерев'яних дверей своєю ціною, а термін служби таких дверей складає в середньому 5-10 років.

Додано: 100 дверей